“Hadi Bakalım” bir okul öncesi uygulaması. Yani miniklerimizin Harfleri, Renk, Sayı ve Şekillleri tanımalarını sağlayacak bir uygulama. Kendi bebeğimiz için böyle bir şey yapmak istedik. Daha sonra “bundan niye herkes yararlanmasın?” diye düşündük.


Ücretsiz sürümünde sınırlı olan Ses Kayıt ve Fotoğraf ekleme gibi ekstra özellikleri de olan uygulamamızın tam sürümü ile bebeğinizin çevrenizdeki her şeyi tanımasını sağlayacaksınız.


Tam sürüm bu özellikleri sınırsız bir şekilde kullanmanıza imkan sunmakta. Bu sayede uygulamaya resimler ekleyebilir ve bunların isimlerinin kendi sesiniz ile kaydedebilirsiniz. Bebeğinizin sizin sesiniz ile koyduğunuz tüm içeriği öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Hareket edebilen şekilller aynı zamanda üzerlerine basılmak suretiyle ufaltılıp, büyütülebilmektedir. Biz sık sık denedik çok eğleniyorlar.


Ayrıca minik bebeğinizin El ve Göz koordinasyonunun gelişimi, ve işitsel algısının gelişimini destekleyecek. Uygulamalarımız ekranda bilgi ve içerik yığılmasını engelleyici biçimde çalışmaktadır. Uygulama sade ve temiz bir zemin üzerinde büyük görüntüleri açık bir okuma sesi eşliğinde büyük yazılmış kelimeler ile birleştirir. Bu hızlı ve etkin kombinasyonun bebeğinizin için öğretici etkisi  eğitim uzmanları tarafından kanıtlanmıştır.


Bebeğiniz için doğru ve güzel içerikli bir eğitim uygulaması arıyorsanız bu ürün tam sizin için. Ücretsiz olarak indirmek için lütfen linke tıklayınız.


Uygulama ipad, iphone gibi cihazlarınızın güncel sürümleri ile uyumludur. Uygulama menü’sünü nasıl kullanılacağınızı öğrenmek için tıklayın.

Bebeğiniz artık Şekilleri, Sayıları ve Harfleri sizin sesinizden öğrenecek.